خدای قاصدک ها تا کی منتظر خبر ظهور باشیم
قاصدک خیس باران هم شود خواهد آمد.و خبر آمدن مهدی زهرا را خواهد آورد
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
فرارو: زنان عضو گروهک تروریستی داعش، گروهان نظامی جدیدی را برای تعلیم فنون نظامی و آمادگی برای جنگ در سوریه تشکیل دادند.

پایگاه روزنامه "دیلی میل" انگلیس در این باره گزارش داد، زنان داعشی فیلمی را از آموزش‌های نظامی خود در حالی‌که همگی نقاب بر چهره دارند و در حال یادگیری فنون نظامی و استفاده از تیربار و تفنگ کلاشینکف هستند منتشر کردند.

"چارلی وینتر" پژوهشگر مبارزه با تروریسم مؤسسه "کویلیام" درباره این فیلم گفت: این ویدئو در "دیر سمعان" واقع در ۶۰ کیلومتری شهر حلب ضبط شده است.

تروریست‌های داعش که این روزها به شکست خود در مناطق مختلف عراق و سوریه اعتراف کرده‌اند؛ تلاش می‌کنند با جذب نیروهای تازه نفس و انجام عملیات‌های انتحاری و کارگذاری تله‌های انفجاری و انتشار فیلم و عکس از آموزش‌های نظامی خود، روند شکست‌هایشان را کند کنند.

چندی پیش نیز دفتر رسانه داعش در ایالت رقه، با انتشار ویدئویی با نام "آموزشگاه بچه شیرهای فاروق"، مراحل آموزش دفاعی و نظامی کودکان داعشی را به نمایش گذاشت. کودکان با پوشیدن یونیفرم نظامی و بستن سربند داعش، عقاید انحرافی و تکفیری، مهارت‌های لازم برای اقدامات تروریستی و نحوه ذبح گروگان‌ها را آموزش می‌بینند.

داعش امیدوار است با آموزش نسل جدیدی از تروریست‌ها، بقای خود را تضمین کند؛ اما به همت ارتش و نیروهای مردمی عراقی و سوری، عمر این گروهک تروریستی در حال پایان است. 
(تصاویر) گروهان زنان داعشی

(تصاویر) گروهان زنان داعشی

(تصاویر) گروهان زنان داعشی

(تصاویر) گروهان زنان داعشی

(تصاویر) گروهان زنان داعشی

(تصاویر) گروهان زنان داعشی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 31 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

زنان,خطرناک,داعش,7 زن,انگلیسی,تروریسم,عراق,سوریه

۷ زن خطرناک داعش را بشناسید

برخی زنان در میان تروریست های داعشی دست کمی از مردان این گروه در سنگدلی و وحشیگری ندارند.

به گزارش ممتازنیوز، پایگاه خبری الحدث پرس عراق ۷ زن خطرناک داعشی را که در جهان عرب معروفیتی دارند و نقش بارزی در تشکیلات گروه داعش دارند معرفی کرده است.

این ۷ زن را بشناسید:

۱-دوقلوهای انگلیسی:

سلمی و زهره سومالی الاصل هستند و تبعه انگلستان. این دو زن در ماه گذشته میلادی به سوریه منتقل شدند تا به داعش بپیوندند و همزمان با به دست گرفتن سلاح، به مردان داعش خدمات جنسی ارائه دهند. یکی از این دو نام ام جعفر را به خود نهاده است و گفته می شود به لقب خود (دوقلوهای تروریست) افتخار می کنند.

روزنامه دیلی میل انگلستان نیز در خبری نوشته است که دوقلوها تعهد داده اند که به انگلستان بازنگردند و آموزش کامل استفاده از نارنجک و تیراندازی با کلاشینکوف را گذرانده اند.

۲-ام مقداد:

این زن به امیر زنان داعش معروف است. مسئول سربازگیری از زنان و دختران جوان در استان الانبار عراق است و تابعیتی عربستانی دارد. وی ۴۵ ساله است و در ‍ژانویه گذشته یک بار دستگیر شده بود.

۳-ام مهاجر:

به عنوان مسئول گردان «الخنساء» در رقه سوریه شناخته می شود که شامل ۶۰ زن مسلح می شود. ام مهاجر تابعیت تونسی دارد و با همسرش به سوریه برای پیوستن به داعش رفت. همچنین این زوج دختران خود را به عقد نکاح اعضای داعش در آورده اند.

زنان این گردان، با پوشیه مشکی بر صورتشان و حمل سلاحهای کشنده معروفند.

یکی از شرایط پیوستن به گردان زنان داعشی، سن بالای ۱۸ و پایین تر از ۲۵ سال است.

۴- ندی القحطانی:

اولین زن عربستانی است که به همراه برادرش که یکی از اعضای فعال داعش است به این گروه ملحق شد و نام خود را ام جلیبیب گذاشت. او همسرش را طلاق داده و کودکانش را رها کرده است. بر این باور است که اکثر مردان بی عرضه اند و به عنوان اولین زن داعشی برای انجام عملیات انتحاری اعلام آمادگی کرده است.

ام جلیبیب ارتش آزاد سوریه (گروه دیگر مخالف اسد) را متهم به هدف قرار دادن داعشی ها در تل رفعت کرده است و از آنها نفرت دارد.

۵-ام لیث:

این زن، مهاجری انگلیسی است که کسی نام واقعی او را نمی داند اما نام ام لیث را برگزیده است. او دائما زنان غربی را به پیوستن به داعش تشویق می کند و گفته است زنان برای ادای تکلیف خود در جهاد نکاح نباید گوش بدهند که دنیا درباره آنها چه می گوید.

۶-ام حارثه:

شبکه العربیه گزارش داده است که ام حارثه دوست نزدیک ام لیث است. صفحات فعالی در شبکه های اجتماعی دارد و به انگلیسی می نویسد. ضمنا عضو گردان «الخنساء» هم هست. دائما تصاویر پیروزی های داعش در سوریه را منتشر می کند. از جمله تصاویر منتشر شده به دست او سر بریده سربازان سوریه در عید فطر است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 31 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

بسم رب الحسین

حوادث کربلا درحال تکرار است

حسین وفرزندانش را کسانی کشتند که به ظاهر مسلمان بودند.....................

سه سال بیشتر نداشت از آغوش پر مهر مادر جدایش کردند به زنجیر کشیدنش

جلوی چشمان پدر ومادرش سرش را......................................

امان از دل رقیه س....................................................

امان از دل زینب س.........................................................

دارد خفه ام میکند....................


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 31 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

خدایا به قرآن قسم میدانم خیلی وقتها میخواستی مچم را بگیری اما....

دستم راگرفتی...............

حال که دستم را گرفته ای من اگر رها کردم تو رهایم نکن....

میدانم که چقدر عاشق بندگانت هستی.کاش منم از ته دل عاشقت بودم...

التماس دعای فرج

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 31 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

شاید آن روز که سهراب نوشت

تا شقایق هست زندگی باید کرد

خبری از دل پر درد گل یاس نداشت

باید این گونه نوشت

چه شقایق باشد

چه گل پیچک و یاس

تا نیاید مهدی

زندگی دشوار است...!!!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 31 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

مهدی جان...

ما را به جبر هم که شده سر به راه کن

خیری ندیده ایم از این اختیار ها...


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 31 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

به نظر كسی كه از زمین به ماه نگاه می كند، هنگامی كه ماه دور زمینمی گردد شكلش تغییر می كند. به نظر می رسد كه ماه از یك هلال به یك دایره تبدیل می شود و دوباره از دایره به هلال تغییر شكل می دهد.

 

گام ها (فازها)ی ماه

ماه، خورشید و زمین

 

فازهای ماه عبارتند از: 1- ماه نو 2- ربع اول 3- ماه كامل 4- ربع آخر و فازهای بین اینها.

 

برای درک بهتر فازهای ماه، توجه به این نکته لازم است که همیشه نیمی از ماه به وسیله خورشید روشن می شود که البته کاملاً هم منطقی است. اما لازم است این وضعیت را تجسم کنیم تا فازها را بهتر بفهمیم.

 

در زمان های خاصی ما هم قسمت روشن و همه قسمت سایه ماه را می بینیم. به این ترتیب تصاویری از ماه به وجود می آید که همگی ما با آنها آشنا هستیم. همچنین باید توجه داشته باشیم که بخش سایه ماه با چشم غیرمسلح قابل دیدن نیست.

 

بنابراین توضیحی که برای نحوه ایجاد فازهای ماه می توان ارایه داد این است که همان طور که ماه به دور زمین می گردد، با زاویه تغییر (موقعیت نسبی) زمین، ماه و خورشید، فازهای ماه ایجاد می شود.

 

ماه نو موقعی رخ می دهد که ماه بین زمین و خورشید قرار می گیرد. در این شرایط سه شیء تقریباً در یک صف قرار دارند. تمام بخش روشن ماه هم در پشت آن است. یعنی در نیمه ای که ما نمی توانیم ببینیم.

 

هنگامی که ماه کامل است، زمین، ماه و خورشید تقریباً در یک صف هستند، درست مثل ماه نو. اما ماه در مقابل زمین است. به طوری که تمام قسمت روشن ماه رو به ما است و قسمت سایه به طورکامل از دید پنهان است.

 

ربع اول و ربع آخر (هر دو به عنوان نیمه ماه شناخته می شوند)، موقعی اتفاق می افتد که ماه نسبت به زمین و خورشید زاویه 90 درجه دارد. بنابراین ما به طور دقیق نیمی از ماه را روشن و نیمی را تاریک می بینیم.

 

اگر این این چهار مرحله کلیدی را درک کنیم، به آسانی می توانیم فازهای بین اینها را هم تجسم کنیم چراکه بخش روشن به تدریج و در بین این فازها در تردد است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

ماه آبی: وقتی دو ماه كامل در طول یك ماه زمینی دیده می شود، ماه كامل دوم ماه آبی نامیده می شود. در بعضی از فصل ها چهار ماه كامل دیده می شود. در حالی كه به طور معمول هر فصل سه ماه كامل دارد. به ماه سوم از فصلی كه چهار ماه كامل دارد ماه آبی گفته می شود.

 

هلال ماه: هلال ماه مسیر بین نیمه ماه و ماه جدید یا بین ماه جدید و نیمه ماه است.

 

ماه كامل: ماه كامل به شكل دایره كامل در آسمان ظاهر می شود.

 

ماه گیبوس gibbous (ماه محدب): ماه گیبوس بین ماه كامل و نیمه ماه یا بین نیمه ماه و ماه كامل است.

 

نیمه ماه: یك نیمه ماه شبیه یك نیم دایره است. این ماه گاهی ماه یك چهارم هم نامیده می شود. چون یك چهارم یك مدار دور زمین را كامل كرده و از طرفی یك چهارم ماه از زمین قابل دیدن است.

 

ماه نو: ماه نو فازی است كه ماه در آن از زمین قابل دیدن نیست. چون آن طرف ماه كه رو به ما است به وسیله نور خورشید روشن نمی شود.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

من از شب های تاریک بدون ماه می ترسم

نه از شیر و پلنگ ، از این همه روباه می ترسم

 

مرا از جنگ رو در روی میدان گریزی نیست

ولی از دوستان آب زیر کاه می ترسم

 

من از صد دشمن دانای لامذهب نمی ترسم

                                    ولی از زاهد بی عقل ناآگاه می ترسم

 

پی گم گشته ام در چاه نادانی نمی گردم

اصولا من نمیدانم چرا از چاه می ترسم

 

اگرچه راه دشوار است و مقصد ناپدید اما

نه از سختی راه ، از سستی همراه می ترسم

 

من از تهدیدهای ضمنی ظالم نمیترسم

من از نفرین یک مظلوم ،از یک آه می ترسم

 

من از عمامه و تسبیح و تاج و مسند شاهی

اگر افتد به دست آدم خودخواه می ترسم

 

مرا از داریوش و کورش و این جمله  ، باکی نیست

من از قداره بندان مرید شاه می ترسم

 

نمی ترسم ز درگاه خدای مهربان اما

ز برخی از طرفداران این درگاه می ترسم

 

خدای من نمی دانم چرا از تو نمی ترسم

ولی از این برادرهای حزب الله می ترسم

 

چو "کیوان" بر مدار خویش می گردم ، ولی گاهی

از این سنگ شهاب و حاجی گمراه می ترسم

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد


اثرات ماه بر رفتار انسان ارائه شده اند. این گزارشات به تحلیل و بررسی افزایش فعالیتهای ذهنی، افزایش مراجعات افراد به واحدهای اورژانس عمومی یا روانپزشکی، و نیز افزایش شکایات مردم از تجربه بارزتری از آشفتگی ها و ناراحتی های فیزیکی و ذهنی پرداخته اند.

بنیاد پژوهشی علوم معنوی (SSRF) با استفاده از روشهای تحقیقات معنوی اثرات ماه بر رفتار انسان را مورد آزمایش و تحقیق قرار داده است. پاسخ حاصله از تحقیقات معنوی که ما در جهت بررسی اثرات ماه بر رفتار انسان به انجام رسانده ایم، در عبارتی کوتاه و مختصر این بود که “بله، چنین اثراتی وجود دارند و تایید می گردند.” در ادامه چگونگی تاثیرات ماه بر زندگی انسانها را از جوانب مختلف ارائه نموده ایم.

2.اثرات کلی نامحسوس ( ناآشکار) ماه

تمام اشیا شامل ستارگان، سیاره ها و اجسام ماهواره ای ، در کنار اثرات محسوس خود ، یک سری فرکانسهای نامحسوس از خود ساطع می کنند. این خصوصیات فیزیکی و فرکانسهای نامحسوس در درجات مختلفی ما را در سطوح فیزیکی و نیز سطوح عمیق تر و نامحسوس وجودمان را تحت تاثیر قرار می دهند.

فرکانسهای ساطع شده از ماه بر فرکانسهای ذهنی بدن ما، یعنی ذهن انسان تاثیر می گذارند. منظور از ذهن یعنی امیال ،عواطف و احساساتمان است . ذهن انسان متشکل از ذهن خودآگاه / هوشیارو ذهن ناخود آگاه / نیمه هوشیار می باشد. در بخش ذهن ناخود آگاه ما تاثیرات گذشته و نیز حتی تاثیرات باقیمانده از زندگی های قبلی جای دارند که تعیین کننده ذات و شخصیت پایه ما می باشند. هرچند که ما از افکار یا تاثیرات نقش بسته بر ذهن ناخود آگاه خود، آگاه نیستیم. این تاثیرات در واقع در طول تجربه زندگی های قبلی و نیز گذشته های دور و نزدیک شکل گرفته و جمع آوری شده اند.

این تاثیرات موجود در ذهن ما،بعنوان کاتالیزوری (تسهیل کننده) برای تمام افکار و در نتیجه اعمال متعاقب حاصل از این افکار عمل می کنند. هر دو دسته ، تاثیرات ذهنی و افکارما فرکانس های نامحسوس مربوط به خود را ساطع می نمایند.

به مقاله “چگونه تاثیرات موجود در ذهن ما، اعمال ما را تعیین می کنند” مراجعه فرمایید.

ماه همچنین بطور مشابهی روی ذهن حیوانات نیز تاثیر می گذارد. هرچند که با توجه به اینکه ذهن ناخود آگاه حیوانات متشکل از تاثیراتی مرتبط با تمایلات پایه و غریزی شامل گرسنگی، عمل جنسی، خواب وغیره می باشد، در نتیجه افکار بوجود آمده از این تاثیرات هم قطعا تنها محدود به همین نیازهای غریزی هستند.

3. اثرات مرتبط با شدت روشنایی و بخش های ماه

در روزهلال ماه ، زمانی که ماه در کم نورترین حالت خود و در واقع سمت تیره ماه رو به کره زمین قرار دارد. تاریکی بطور غالب سبب ساطع شدن فرکانسهای راجا- تاما (Raja- Tama) می شود. از اینرو در مقایسه با زمانیکه سمت نورانی ماه رو به زمین است ، فرکانس های غالب ساطع شده بسوی زمین بیشتر از نوع راجا- تاما(Raja- Tama) بسیار نامحسوس می باشند.

به این مقاله مراجعه فرمایید: ساتوا ، راجا، تاما(Sattva, Raja, Tama) ، سه اصل پایه ی نامحسوس.

در عوض، در روز ماه کامل ، بدلیل افزایش روشنایی ماه میزان راجا- تاما (Raja- Tama) کاهش می یابد. هرچند که در یک روز ماه کامل هم ، بدلیل فعالیت بیشتر فرکانس های ساطع شده از ماه، تشدید و افزایش فعالیت ذهن نیز بنحوی که در مورد شماره 2 توضیح داده شد، رخ می دهد. بسته به اینکه چه نوعی از تاثیرات موجود در لایه ذهن نیمه هوشیار فعال شده باشند، افزایش فعالیت ذهن نیز می تواند شامل طیفی از افکار تشدید یافته، از افکار پراکنده شده تا افکار تخصصی تر، نمود پیدا کند. برای مثال، فردی که نویسنده است و تمرکزش بر روی کتاب در دست تالیفش است، افزایش فعالیت افکارش هم بیشتر مرتبط با کتابش و بعضاٌ افزایش خلاقیت در نحوه نگارش کتابش خواهد بود. اینگونه افکار از مرکز استعدادهای وجودی شخص نشات می گیرند. از این رو چنین شخصی احساس می کند که مثلا در روزهای ماه کامل، توان نگارشش افزایش یافته و خیلی کار آرامد تر از سایر روزها قادر به نگارش خواهد بود. اگرچه برای اکثر مردم عمدتا افکار تشدید یافته از جنس افکار پراکنده هستند. چنانچه نقایص شخصیتی غالب و برجسته ای نیز نظیرخشم و عصبانیت، حرص و طمع و … وجود داشته باشند، این دسته خصوصیات نیز به لایه سطحی راه یافته و اغلب افکار ما در این دوره ها را تشکیل خواهند داد. برای مثال افکار یک فرد الکلی در چنین روزی بیشتر پیرامون افزایش نیاز به مصرف الکل دور خواهد زد.

همچنین افکار معنوی که ممکن است در لایه ذهن نیمه هوشیار یک فرد معنوی و به صورت خنثی قرار گرفته باشند، با منتفع شدن از فرایند افزایش فعالیت افکار، و نیز توسط افزایش دادن تمرینات معنوی در روز ماه کامل ، بیدار و فعال می شوند.

4. اثرات مرتبط با نیروی جاذبه ماه

زمانی که ماه کامل یا ماه هلال است، نیروی جاذبه ماه و خورشید با هم ترکیب می شوند. در واقع نیروی جاذبه ماه بر روی زمین در روزهای دیگر هم اعمال می شود، اما قدرت آن به اندازه روزهایی که ماه کامل یا ماه هلال است، نمی باشد.

فرض کنید در شرایطی که نفس عمیق می کشیم، هوایی که وارد دهان می شود سه برابر زمانی است که تنفس عادی داریم. شرایط ماه و نیروی جاذبه اش بسمت زمین نیز از چنین الگوی مشابهی تبعیت می کند. در روزهای ماه کامل و ماه هلال کل نیروی جاذبه ماه بر روی زمین اعمال می شود، درست مانند اینکه ماه در حال انجام تنفس عمیق است. در واقع در چنین شرایطی اتمسفر حلقوی معادل با سه برابر سایز ماه از سوی زمین بسمت ماه کشیده می شود.

Effect of moon's Gravitational Pull on full moon night

در هنگام روزهای ماه کامل و ماه هلال ، عناصر مطلق کیهان(Panchamahabhutas-پانچاماها باتوس) در زمین نظیر خاک (پراتوی- Pruthvi)، آب ( آپا – Apa) و هوا ( وایو – Vayu) بسمت ماه کشیده و جذب می شوند. این موضوع سبب ایجاد نوعی نوار اتصالی نامحسوس با فشار بسیار بالا میان ماه و زمین می گردد.

در این فرآیند، در سطح فیزیکی، زمانیکه آب بسمت ماه کشیده می شود، بیشتر از خود آب، عناصر گازی موجود در آب (بخار آب) در بالای سطح آب قرار گرفته و وارد نوار اتصالی پر فشار می شوند. از آنجا که انرژی های منفی غالبا در فرم گازی هستند، به داخل این نوار اتصالی پر فشار جذب می شوند. در این نوار، این انرژی ها با هم ادغام شده و با قدرت و وسعت بیشتری انسانها را مورد حمله و تحت تاثیر قرار می دهند. به همین دلیل است که در چنین روزهایی حملات اشباح به انسانها در هر دو سطح فیزیکی و ذهنی سه برابر بیشتر از حالت عادی است.

در عبادتگاههای بنیاد پژوهشی علوم معنوی (SSRF) در سراسر دنیا، چنین افزایشی در حملات انرژی های منفی، و افزایش فشار منفی نامحسوس، در روزهای ماه کامل و ماه هلال بوضوح مشاهده شده است، بنحوی که حدود دو روز قبل از ماه کامل یا ماه هلال آغاز شده و دو روز پس از آن خاتمه می یابد.

5. عواقب اثرات شدید ماه دربخش های ماه کامل و ماه هلال

در روزهای ماه هلال ، اشباح منتشر کننده نوع راجا- تاما (Raja- Tama) (ارواح خبیث، شیاطین، انرژیهای منفی و غیره)، مردمی را که دخیل در مراسم مذهبی وابسته به سحر و جادوگری بوده ، و نیز کسانی را که غالبا , راجاسیک – تاماسیک (Rajasik Tamasik) هستند را با شدت و قدرت زیادی متاثر نموده و سبب دریافت انرژیهای سیاه و تیره توسط این افراد به واسطه فعالیتهای نوع راجا- تاما (Raja- Tama) ایشان می شوند. از آنجا که در چنین روزهایی بستر فعالیتهای منفی فراهم می شود، به نوعی این روزها را روزهای منحوس برای انجام فعالیتهای مثبت لحاظ می کنند. بدلیل تاثیرات نوع راجا- تاما (Raja- Tama) ساطع شده از سوی ماه بر ذهن، احتمال وقوع و بروز تمایلات نوع راجا- تاما (Raja- Tama) نظیر فرار، خودکشی و یا احتمال تحت تسلط اشباح درآمدن ، در روزهای ماه هلال به بیشترین میزان خود می رسد. بویژه در هنگام شب یعنی زمانیکه عامل پاکسازی کننده قابل دسترس، یعنی عنصر آتش مطلق کیهانی ساطع شده از سوی خورشید نیز وجود ندارد، شبهای ماه هلال فرصتی طلایی برای اشباح جهت ایجاد اختلالات و آشفتگی و ناراحتی ها برای انسانها محسوب می شوند.

در شبهای ماه کامل ، بدلیل اینکه سمت روشن ماه رو به زمین قرار می گیرد، حداقل میزان نوع راجا- تاما (Raja- Tama) نامحسوس در این شبها در مقایسه با سایر شبها بسوی زمین جاری می شود. از اینرو در چنین شبهایی حداقل انرژی نوع راجا- تاما (Raja- Tama) برای اشباح، برای افراد دارای ویژگیهای نوع راجا- تاما (Raja- Tama) غالب ، و یا کسانی که مراسم مذهبی وابسته به سحر و جادو و کیمیاگری برگزار می کنند، فراهم و در دسترس خواهد بود. هرچند که اشباح (ارواح خبیث، شیاطین، انرژی های منفی و غیره) از اثرات جاذبه های روزهای ماه کامل بر روی زمین نیز استفاده کرده و در این زمان نیز تا حدی سبب تشدید اختلالات و ناراحتی ها در انسانها می شوند.

تحقیقات معنوی پرده از یک سری تفاوتهای جزیی تر میان اثرات ماه هلال و ماه کامل بر انسان برداشته اند. در یک نگاه کلی می توان گفت که اثرات مختل کننده ماه بر انسان در شرایط ماه هلال بیشتر از ماه کامل است. اثرات سوء ماه کامل بیشتر بر بدن فیزیکی انسانهاست، درحالیکه تاثیرات ماه هلال بیشتر بر لایه ذهن انسانهاست. اثرات ماه کامل بارز و آشکار است، درحالیکه اثرات ماه هلال بیشتر نامحسوس است. با توجه به اینکه اثرات ماه هلال برای افراد نامحسوسند ، به نوعی نیز خطرناکتر می باشند؛ چرا که وقتی انسان از چنین تاثیرات مخرب و مختل کننده ای آگاه نمی شود، تلاشی هم برای غلبه بر آنها نمی نماید.

از بین اثرات ماه کامل و ماه هلال، به اثرات ماه هلال کمتر متوجه می شویم. هر چند که در روزهای ماه هلال اثرات منفی بیشتر هستند. به همین دلیل در روزهایی که ماه هلال است اثرش در انسان بیشتر در سطوح غیر محسوس وجودی اوست، در حالیکه تاثیرات ماه کامل بیشتر در لایه افکار و در نتیجه در سطح محسوس تری قرار دارند و شخص نسبت به آنها آگاه تر است.

سالکان راه حقیقت که تمرینات معنوی متناسب با شش اصل پایه تمرینات معنوی عمدتا در طبیعت ساتویک (sattvik) می باشند درنتیجه به میزان زیادی در محیط بسیار حساس تر از افراد متوسطی که در بخش راجا- تاما (Raja- Tama) به وجود خودشان نیز غالب اند ، می باشند و این تغییرات را بیشتر احساس می کنند. در واقع گویی جویندگان راه حقیقت و پروردگار با توانایی تشخیص تغییرات، از امکان کسب حمایت و حفاظت پرورگار در مقابل انرژی های منفی نیز بیشتربرخوردارند. به این مقاله مراجعه فرمایید: سطح معنوی افراد تا چه اندازه سبب حفاظتشان در مقابل اشباح (ارواح خبیث، شیاطین، انرژی های منفی و غیره) می شود؟

6. چرا گزارشات اخیر قادر به ارائه مدرکی مبنی بر اثرات ماه بر رفتار انسان نبوده اند؟

برخی از گزارشات قدیمی تر پزشکی/ روانشناسی، مدارکی مبنی بر تاثیرات ماه بر رفتار انسان ارائه نموده اند. اما مطالعات انجام شده در سالهای اخیر قادر به برقراری ارتباط با چنین اثراتی نبوده اند. علت این است که در دهه ی اخیر یک افزایش بی سابقه در میزان نوع راجا- تاما (Raja- Tama) درکل دنیا رخ داده است. چنین افزایشی در میزان نوع راجا- تاما (Raja- Tama)غالبا توسط اشباح (ارواح خبیث، شیاطین، انرژی های منفی و غیره) هدایت و هماهنگی شده اند.

به این مقاله مراجعه فرمایید: مبارزه میان خیر و شر

چنین افزایش سراسری در عناصر نوع راجا- تاما (Raja- Tama)، تاثیرات گسترده ای بر تمام جنبه های دنیوی اعمال نموده اند. از مشکلات حاصله می توان به طیفی از ناهنجاریها، از اختلالات ذهنی تشدید شده در تک تک افراد گرفته، تا افزایش جنگها و اختلافات خانوادگی، تروریسم، و نیز سوانح طبیعی اشاره نمود. در نتیجه افزایش سراسری و پایه رفتارهای نا هنجار در طول یک ماه، به اضافه ی اثرات تشدید شده با واسطه ماه هلال و ماه کامل ولیدر مطالعات آماری قابل ردیابی و تفکیک از سایر زمانهای یک ماهه نمی باشند.

7. چگونه می توانیم خودمان را در مقابل اثرات مضر و منفی ماه بر انسان محافظت نماییم؟

از انجا که اثرات مضر ماه هلال و ماه کامل پایه و اساس معنوی دارند، لذا تنها درمان های معنوی یا تمرینات معنویقادر به ارائه کمک در جهت محافظت علیه این اثرات می باشند.

د ر سطح امور دنیوی، بهتر است از اتخاذ تصمیمات مهم یا معامله و خرید و فروش در چنین روزهایی پرهیز کرد، چرا که اشباح از این فرصت برای نفوذ و ایجاد اختلال استفاده خواهند کرد. میزان و کیفیت تمرینات معنوی را از دو روز قبل از ماه کامل و ماه هلال افزایش داده و تا دو روز پس از این روزها نیز ادامه دهید. همچنین ذکر نام خداوند متناسب با مذهب هر شخص ، و نیز ذکر سری گورو دوا داتا (Shri Gurudev Datta) بسیار مفید بوده و سبب محافظت معنوی می شوند.

در طول روزهای کم نورتر شدن ماه، یعنی فاصله زمانی میان روز ماه کامل و ماه هلال ، از آنجا که سایز ماه مدام کم و کمتر می شود، فرکانسهای نامحسوس راجا- تاما (Raja- Tama )، ساطع شده از آن بتدریج افزایش می یابند.دلیل این است که سمت تیره و بدون نور ماه تدریجا بیشتر و بیشتر می شود. از اینرو برای محافظت خود علیه اثرات سوء و منفی افزایش راجا- تاما (Raja- Tama )، افزودن تمرین معنوی در این روزها از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

در طول فاز کم نور شدن ماه، حداقل کاری که می توانیم بکنیم حفظ همان سطح از تمرینات معنوی که در دو هفته اول آغاز کردیم، می باشد. به این ترتیب قادر خواهیم بود مجددا تمرینات معنوی خود را در فاز و دوره بعدی کم نور شدن ماه افزایش داده و تشدید نمایی اییم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد
نامه ای از ویکتور هوگو ... 

قبل از هر چیز برایت آرزو میکنم که عاشق شوی

و اگر هستی ، کسی هم به تو عشق بورزد ،

و اگر اینگونه نیست ، تنهاییت کوتاه باشد ،

و پس از تنهاییت ، نفرت از کسی نیابی.

آرزومندم که اینگونه پیش نیاید .......

اما اگر پیش آمد ، بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی کنی.

برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی ،

از جمله دوستان بد و ناپایدار ........

برخی نادوست و برخی دوستدار ...........

که دست کم یکی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد .

و چون زندگی بدین گونه است ،

برایت آرزو مندم که دشمن نیز داشته باشی......

نه کم و نه زیاد ..... درست به اندازه ،

تا گاهی باورهایت را مورد پرسش قراردهند ،

که دست کم یکی از آنها اعتراضش به حق باشد.....

تا که زیاده به خود غره نشوی .

و نیز آرزو مندم مفید فایده باشی ، نه خیلی غیر ضروری .....

تا در لحظات سخت ،

وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است،

همین مفید بودن کافی باشد تا تو را سرپا نگاه دارد .

همچنین برایت آرزومندم صبور باشی ،

نه با کسانی که اشتباهات کوچک میکنند ........

چون این کار ساده ای است ،

بلکه با کسانی که اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میکنند .....

و با کاربرد درست صبوریت برای دیگران نمونه شوی.

 و امیدوارم اگر جوان هستی ،

خیلی به تعجیل ، رسیده نشوی......

و اگر رسیده ای ، به جوان نمائی اصرار نورزی ،

و اگر پیری ،تسلیم نا امیدی نشوی...........

چرا که هر سنی خوشی و ناخوشی خودش را دارد و لازم است

بگذاریم در ما جریان یابد.

امیدوارم سگی را نوازش کنی ، به پرنده ای دانه بدهی و به آواز یک

سهره گوش کنی ، وقتی که آوای سحرگاهیش را سر میدهد.....

چراکه به این طریق ، احساس زیبایی خواهی یافت....

به رایگان......

امیدوارم که دانه ای هم بر خاک بفشانی .....

هر چند خرد بوده باشد .....

و با روییدنش همراه شوی ،

تا دریابی چقدر زندگی در یک درخت وجود دارد.

به علاوه امیدوارم پول داشته باشی ، زیرا در عمل به آن نیازمندی.....

و سالی یکبار پولت را جلو رویت بگذاری و بگویی :

" این مال من است " ،

فقط برای اینکه روشن کنی کدامتان ارباب دیگری است !

و در پایان ، اگر مرد باشی ،آرزومندم زن خوبی داشته باشی ....

و اگر زنی ، شوهر خوبی داشته باشی ،

که اگر فردا خسته باشید ، یا پس فردا شادمان ،

باز هم از عشق حرف برانید تا از نو بیآغازید ...

اگر همه اینها که گفتم برایت فراهم شد ،

دیگر چیزی ندارم برایت آرزو کنم ...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

از جهان تا خدا هزار ایستگاه بود


در هر ایستگاهی که قطار می ایستاد کسی کم میشد


قطار میگذشت و سبک می شد


زیرا سبکی قانون راه خداست


قطاری که به مقصد خدا میرفت عاقبت به ایستگاه بهشت رسید


پیامبر گفت:اینجا بهشت است و من شادمانه بیرون پریدم

قطار رفت و دور شد...


من از فرشته ای پرسیدم:مگر اینجا آخرش نیست؟


و او گفت:نه قطار به سوی خدا میرود


و خدا به آنان میگوید: درود بر شما،راز من همین بود


آنکه مرا میخواهد در ایستگاه بهشت پیاده نخواهد شد،


و من........! 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد
احمدبن محمد نامی آمد خدمت امام رضا گفت یابن رسول الله یه دعاییه چند ساله دارم می کنم مستجاب نمیشه دیگه به خدا بدبین شدم نا امید شدم.
بلافاصله امام رضا فرمودند :شیطان منتظر همچین فرصتاییه...میگرده تا از این جور جاها نفوذ کنه مبادا ناامید شوی.
جدم امام صادق فرمود:خدا گاهی دعایی رو مستجاب می کنه ولی سالها به تاخیر میندازه!
اولاد میخوای یهو 10سال به تاخیر میندازه.مثال هایی هست بعد از سالها از ازدواجشون گذشته طرف میره بچه ای رو به فرزندی قبول میکنه بعد اولاد دار میشه!
فرمود جدم امام باقر فرمود:خدا گاهی بندش رو دوست داره دعاش رو مستجاب میکنه ولی سال ها به تاخیر میندازه که ارتباطش با خدا قطع نشه.هروقت یاد حاجتش میفته با خدا حرف بزنه و ارتباط برقرار کنه.
بعد امام رضا فرمودند:اگر من که امام توام به تو یه وعده ای بدم اعتماد میکنی؟گفت:آقا بله! من به شما اعتماد دارم.شما امام رضایی ! حجت خدایی!
فرمود:بنده خدا خدای من به تو وعده داده! ادعونی استجب لکم(تو بخون من رو استجابتت میکنم)
چطور به من اعتماد میکنی به خدا اعتماد نمی کنی؟
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

 

 

   زیبایی نخستین بارقه الهی است‌
    هر آینه که 
زیبایی را می‌بینی‌، 
    به یاد آر که در فضایی مقدس هستی‌. 
    می‌گویم در هر جا: 
    در چهره یک انسان‌، 
    درچشمان یک کودک‌، 
    در گلبرگهای یک نیلوفر، 
    یا در بالهای پرنده‌ای در پرواز، 
    در رنگ رنگ یک رنگین کمان‌، 
    یا در سکوت یک صخره‌. 
    هر جا که 
زیبایی می‌بینی‌، 
    به یاد آر که در فضایی مقدس هستی‌
    خداوند نزدیک توست‌.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد

آنچه خود تصمیم گرفتی با توکل به خدا انجام ده که آنان که بر او اعتماد کنند دوست دارد و یاری می کند.

"آل عمران 159"

اگر خدا شما را یاری کند محال است کسی بر شما غالب آید و اگر به خواری واگذارد آن کیست که بتواند از آن پس شما را یاری کند و اهل ایمان تنها به خدا و قدرت و رحمت او باید اعتماد کنند.

"آل عمران 160"

دیگه وقتی کلام خداست من نمیدونم چی باید بگم چون خودش با بهترین کلمات درست ترین راه رو بهمون نشون میده .

وقتی میگه اگه یاری من باشه کسی نمیتونه به شما غالب بشه کجا میتونیم چنین تکیه گاه محکم و استواری رو پیدا کنیم ؟

وقتی میگه بهم اعتماد کنید یاریتون میکنم چرا دست یاری به سوی دیگران دراز کنیم ،حال که با یه اعتماد قدرتمند ترین نیرو یاورمون میشه؟

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 24 فروردین 1394 :: نویسنده : فرشته عالی نژاد


( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   
درباره وبلاگ

شزمنده ایم آقا
بسم رب المهدی
دل نوشته ای برای منتظران!!!!
در آستانه ی مهر
قلم ها
گوش تیز می كنند
تا
در دفتر انتظار
اینگونه دیكته كنند:
دیگر ابری نیست
ماه پشت ابرنیست
او آمد
او در باران آمد!!!
دعای اللهم عرفنی نفسك فراموش نشود
التماس دعا
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’

,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•’
,•’``’•,•’``’•,
’•,`’•,*,•’`,•’
,•’``’•,•’``’•,.
’•,`’•,*,•’`,•’
.....`’•,,•......’
…...…,•’``’•,•’``’•,
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’`
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•

مدیر وبلاگ : فرشته عالی نژاد
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دریافت دعا فرج

كد موزیك برای وبلاگ


تصاویر زیباسازی وبلاگ

ابزار وب رایگان-جک و لطیفه
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

كد موسیقی برای وبلاگ


                    
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic